משרד חקירות
| |

כיצד תבחרו משרד חקירות אשר יהיה הטוב ביותר עבורכם

במאמר זה אנו נדון בפירוט בנושא משרד חקירות, נסביר מהו משרד חקירות, מה נדרש על מנת להיות חוקר פרטי ואף נעבור על התחומים השונים בהם מתמחים משרדי חקירות.

משרדי חקירות הן נושא לסדרות טלוויזיה וסרטים כבר די הרבה זמן. ההבדל בין סדרת טלוויזיה לחיים האמיתיים אינו מופרך כפי שרבים חושבים. בעולם האמיתי יש חוקרים פרטיים שמבצעים מעקבים ממושכים אחרי אנשים ומפתחים עלילות מורכבות שאפשר לשאוב מהן סיפורים.

משרד חקירות זהו משרד שבו יושבים אנשים המורשים מטעם משרד המשפטים והם מספקים שירותי חקירות פרטיות ללקוחותיהם. הם גם עושים את העבודה הזו עבור מוסדות כמו בנקים, בתי ספר ועוד רבים אחרים.

אחד היתרונות הרבים של משרד המסייע בחקירות הוא שהם משרתים את כל מי שמחליט להעסיקם אותם, כל עוד העבודה מתבצעת על פי חוק. משרדי חקירות רבים בוחרים להצטרף לגוף מייצג – "לשכת החוקרים הפרטיים" הפועלת לכתיבת וקידום קוד אתי שהוטמע ואומץ במשרד המשפטים. קוד זה מחייב כיום את כל העוסקים בתחום החקירות הפרטיות.

על מנת לנהל משרד חקירות פרטי יש צורך בקבלת רישיון של חוקר פרטי ממשרד המשפטים תחילה או לעבוד בעבודה תחת פיקוח של חניך הרשום במשרד המשפטים המקומי. תהליך האישור לאחר ההגשה עשוי להימשך עד שישה חודשים. לאחר קבלת האישור תישלח בקשה לרישיון לעיון ואישור הוועדה לרישוי חוקרים פרטיים במשרד המשפטים. תוקף של רישיון זה יכול לפוג לאחר שנה אך ניתן לחדש אותו לאחר תשלום האגרה.

מה מציע משרד חקירות?

משרדי חקירות עובדים במגוון תחומים כמו ביטוח, פשיעה או הגנה על נכסים. זה יכול להיות קשה להחליט איזה מקצוע הכי מתאים להגנה עליכם או על הרכוש שלכם, אבל חשוב לקבל את ההחלטה הנכונה לפני שכירת משרד חקירות.

מטרת החקירה היא לגלות את האמת ולא לעשות לפי רצונו של הלקוח. משרדי חקירות משתמשים באמצעים טכנולוגיים על פי חוק, כדי לגלות את האמת.

משרדי חקירות מתמחים בתחומים שונים, כמו:

  • תצפיות ומעקבים – על ידי חוקרים פרטיים מקצועיים, ברישיון משרד המשפטים
  • נוער – בשל הדאגה הגוברת לגבי בטיחות הילדים, הורים פנו למעקב סמוי אחר ילדיהם. זאת ממגוון סיבות כמו התעללות מינית או פיזית ושימוש בסמים.
  • מצלמות נסתרות – התקנת מצלמות נסתרות וגלויות – על מנת לאסוף מודיעין.
  • האזנות סתר – ציוד מעקב הכולל מכשירי הקלטה כדי לשמוע לשיחות מסוימות. דבר זה כרוך בלא מעט סיכונים שמגיעים עם האזנות סתר לשותף או למישהו שקרוב אליכם. זה לא רק יכול להעמיד אותכם בסכנה, אלא זה גם משפיע על הביטחון של מישהו שקרוב אליכם ואתם רוצים להאזין לו בסתר, לבטוח בכם.
  • אבטחה סמויה – אבטחה סמויה מתייחסת לרמת הגנה שמוצבת בכוונה אך שאחרים אינם מודעים לה. הגנה מסוג זה מגינה מפני גורמים פליליים או גורם המזיק לחברה או לארגון.
  • צו הגנה/ צו הרחקה – צו הרחקה הוא צו שאדם או ישות אחד (כגון הורה) מבצעים כדי למנוע מאדם או ישות אחרים (כגון ילד) להיות בקרבת האדם האחר.

שמחנו לספק לכם את הידע הנדרש בנושא כיצד תבחרו משרד חקירות, מקווים שנהנתם מקריאה של מאמר זה ואף שלמדתם דברים חדשים בנושא, למאמרים נוספים מוזמנים לבקר באתרנו.

Similar Posts